Dlouholetý a zkušený dovozce z USA a Kanady.

Zabýváme se dovozem automobilů, motocyklů, vodních skútrů, ATV a dalších především z USA a Evropské Unie. Naší předností je spolehlivost a dlouholeté zkušenosti.

V případě, že se rozhodnete objednat si služby právě u nás, vám zaručíme, že budete nadmíru spokojení. Dovoz je dnes výhodný i přes náklady na přepravu z USA nebo Kanady do Evropy. Pokud chcete skutečně ušetřit na nákupu automobilu, motocyklu, vodního skútru, ATV nebo čehokoliv jiného, nabízíme Vám veškeré služby ohledně dovozu zboží z USA a vyřízení všech formalit spojených s dovozem za výhodné ceny.

Chcete koupit nové auto?

Hledejte mezi námi nabízenými auty nebo nebo nám napište a my Vám pomůžeme s výběrem vašeho nového auta.

Nabídka aut
Proč kupovat auto z USA

Nákup použitých aut z USA se vyplatí hlavně kvůli ceně a také stavu ve kterých jsou auta prodávany.

Kontaktujte nás

Dealer Timbersled

Naše společnost je oficiální dealer značky Timbersled. Tato firma se specializuje a vyrábí sněžné pasy pro motokrosové a enduro motorky. Jsme jediný dealer ve střední Evropě zprostředkováváme nákup i servis sněžných pásů. Pokud máte jakékoliv otázky nebo dotazy ohledně cen a objednávek, neváhejte nás kontaktovat.

Více info na webu firmy Timbersled

Proč si vybrat nás

Nabízíme dovoz za bezkonkurenční ceny dále Vám pomůžeme s výběrem vašeho vozu či motocyklu. Vyřídíme za Vás všechny formality spojene s dovozem i přihlášením v České Republice.

Nabídka aut
Doba dodání se může lišit podle velikosti objednaného zboží obecně však platí, že největši položky jako jsou automobily, motocykly a podobně jsou připraveny k odběru v České republice do 2 měsíců.
V součastné době máme 3 sběrné lokace odkud vyplouvají naše kontejnery. Pokud chcete snížit náklady na dopravu po USA doporučujeme Vám hledat v blízkém okruhu těchto měst Los Angeles, Chicago a Miami.
Při objednání požadujeme zálohu ve výši 20 až 30% z ceny vozidla. Po složení zálohy se již o nic nestaráte a po sedmi až osmi týdnech obdržíte příhlášení vozidlo s veškerými doklady.
Spolupracujeme s dealery v USA

Patříme mezi zákazníky

Dodge

Mezi nejznámější modely této firmy patří Charger, Challenger a RAM. Tyto modely jsou v Česku velice populární.

Ford

Mezi nejznámější model patří Mustang, který je velice populární a vysoce žádaný. Jako další následují Mondeo, Edge a C-MAX.

Polaris

Bezpochyby nejznámější výrobce silničních motocyklů. Vyznačují se osobitým zvukem a kapacitou motoru většinou přes 700cm.

Tesla

Společnost Tesla je význámná jako výrobce elektromobilů. Mezi nejznámější model patří Tesla S, který má oblibu také u nás.