FRANTIŠKA KRASLA 465, 73801, CZ

Naše Společnost


Dlouholetý & Zkušený Dovozce z USA

Zabýváme se dovozem automobilů, motocyklů, vodních skútrů, ATV a dalších především z USA a Evropské Unie. Naší předností je spolehlivost a dlouholeté zkušenosti.

V případě, že se rozhodnete objednat si služby právě u nás, vám zaručíme, že budete nadmíru spokojení. Dovoz je dnes výhodný i přes náklady na přepravu z USA nebo Kanady do Evropy. Pokud chcete skutečně ušetřit na nákupu automobilu, motocyklu, vodního skútru, ATV nebo čehokoliv jiného, nabízíme Vám veškeré služby ohledně dovozu zboží z USA a vyřízení všech formalit spojených s dovozem za výhodné ceny.

nabídka aut
best

PROČ SI VYBRAT NÁS

Nabízíme dovoz za bezkonkurenční ceny dále Vám pomůžeme s výběrem vašeho vozu či motocyklu. Vyřídíme za Vás všechny formality spojene s dovozem i přihlášením v České Republice.

  • Poradenství při koupi auta nebo motocyklu v USA
  • Zajištění koupě auta nebo motocyklu v USA
  • Vyřízení formalit a poplatků při nákupu na aukci
  • Kompletní zajištění převozu do České Republiky
  • Vyřízení všech celních a převozních formalit
  • Vyřízení homologací a příhlášení vozidel a motocyklu

VÍCE INFORMACÍ

Délka a průběh dovozu

Doba dodání se může lišit podle velikosti objednaného zboží obecně však platí, že největši položky jako jsou automobily, motocykly a podobně jsou připraveny k odběru v České republice do 2 měsíců.

Naše lokalita v USA

V součastné době máme 3 sběrné lokace odkud vyplouvají naše kontejnery. Pokud chcete snížit náklady na dopravu po USA doporučujeme Vám hledat v blízkém okruhu těchto měst Los Angeles, Chicago a Miami.

Záloha na nákup vozidla

Při objednání požadujeme zálohu ve výši 20 až 30% z ceny vozidla. Po složení zálohy se již o  nic nestaráte a po sedmi až osmi týdnech obdržíte příhlášení vozidlo s veškerými doklady.

DEALER TIMBERSLED

Naše společnost je oficiální dealer značky Timbersled. Tato firma se specializuje a vyrábí sněžné pasy pro motokrosové a enduro motorky. Jsme jediný dealer ve střední Evropě zprostředkováváme nákup i servis sněžných pásů. Pokud máte jakékoliv otázky nebo dotazy ohledně cen a objednávek, neváhejte nás kontaktovat.


Veškeré informace můžete nalázt na stránkách firmy Timbersled.

SPOLUPRACUJEME S DEALERY V USA


PATŘÍME MEZI ZÁKAZNÍKY

  • Velká nabídka služeb
  • Garance nejnižší ceny
  • Dovoz zboží z USA do EU

NÁŠ INSTAGRAM

kontaktujte nás

Františka Krasla 465, Frýdek-Místek, Moravskoslezský, 73801, CZ

Dovoz, nebo koupě automobilu
+420 608 501 985

Registrace a homoligace automobilu
+420 608 374 202
Otevřete mapu