Postup při vyhledávání automobilu

Prozkoumání stavu

Pro každé auto prodáváno v zahraničí vyjíždí náš vyškolený personál, který na místě prověří stav vozidla a podle toho postupujeme dále. Technik může zkontrolovat všechny kosmetické a technicky viditelné závady na vozidle avšak nemůže garantovat za skryté závady, které mohou na vozidle nastat.

Dojednání slevy

Většina cen uvedených u internetových prodejců nebývá konečná. Pokusíme se pro Vás domluvit odpovídající slevu v závislosti na stavu vozidla. Jednat o slevě je nejlepší až po kontrole automobilu naším prověřeným personálem, který dokáže odhadnout přípustnou slevu se kterou by prodávající souhlasil.

Dohledání historie

Před výjezdem pro Váš automobil si nejprve zjistíme historii vozidla, zda skutečně všechny uvedené údaje odpovídají vybranému vozu. Zjistíme zda nemá automobil stočený počet kilometrů, jestli není kradené a všechny ostatní důležité faktory rozhodující při pořízení Vašeho nového automobilu.

Námi

Poskytované služby

Dovoz Automobilů

Naše společnost se zabývá dovozem automobilů, motocyklů, vodních skútrů, ATV a čehokoli dalšího ze zahraničí, především z USA a EU.

Přihlášení Automobilů

Vyřídíme za Vás veškeré formality spojené s příhlášení aut či moto ať už z USA nebo EU. Dokážeme přihlásit všechny typy vozidel.

Letecká Doprava

Nabízíme spediční služby v oblasti letecké přepravy spolupracujeme se společností, která se nám velice osvědčila v minulosti.

Pronájem Domů

Nově nabízíme také možnosti pronájmů rodinných domů v nejlukrativnějších částech USA jako je Florida, Kalifornie nebo Nevada.

Odtahová Služba

Odtáhneme vaše vozidlo po celé Evropské Unií, možnost odtahu až tří automobilů najednou. Vyjíždíme 24 hodin denně po celý rok.

Náhradní Díly

Nabízíme či obstaráme certifikované náhradní díly pro Váš automobil. Díly pro americké auta dovážíme přímo od výrobců v USA.

Zaujaly Vás naše služby, nebo máte specifickou žádost?
Kontaktujte nás na čísle +420 608 501 985

37+

Dostupných automobilů

561+

Spokojených zákazníků

20+

Let zkušeností na trhu