FRANTIŠKA KRASLA 465, 73801, CZ

Autodoprava a Spedice


Letecká & Námořní Doprava

Spediční oblast můžeme rozdělit na zprostředkování silniční nákladní dopravy, přepravy nadrozměrných nákladů, leteckou dopravu a námořní dopravu.

Při zajišťování letecké a námořní dopravy se již několik let můžeme plně spolehnout na partnerství se silnou nadnárodní společností s pobočkami na všech světových kontinentech. Tím Vám můžeme zajistit nejrychlejší spojení z a do každého mezinárodně uznaného zámořského přístavu. A přitom si můžeme dovolit Vám nabídnout velmi výhodné podmínky pro Vaši námořní přepravu. Mezi naše specializace patří mimo jiné i přeprava kontejnerů nebo přeprava automobilů. Máme zkušenosti s organizováním přepravy automobilů z USA do ČR či jiných oblastí.

best

PROČ SI VYBRAT NÁS

Flexibilita služeb nám dovoluje sestavit nabídku přepravy uzpůsobenou zákazníkovi dle jeho aktuálních přání a požadavků. Nabízíme Vám bohaté zkušenosti a také flexibilitu zejména v lodních a leteckých přepravách.

  • FCL (Naložení a zaplnění plného kontejneru)
  • LCL (Naložení do sběrných kontejneru)
  • Importní, exportní a také fiskální proclení
  • Přeprava nebezpečného zboží v rámci Evropy
  • Vyřízení všech celních a převozních formalit
  • Přeprava kontejnerů po silnici a kolejích

VÍCE INFORMACÍ

Ceník přepravy

Cenu za provedení dopravy Vám stanovíme individuálně na základě Vaší poptávky a to s ohledem na to, zda se jedná o přepravu konvenčního zboží pomocí silniční nákladní přepravou, námořní či leteckou přepravu.

Odtahová služba

V součastné době nabízíme odtah v rámci celé Evropy. Máme možnost odtahu zárověn 3 automobilů najednou a nebo jiného moto. Doporučíme Vám také buď autorizovaný nebo neautorizovaný servis pro Váš automobil.

Pojištění přepravy

Spolupracujeme s námi vybranou společností která se nám v minulosti velmi osvědčila. Veškeré přepravované zboží je pojištěno až do částky 5 miliónu. Za příplatek je možno zboží přípojistit na Vámi vyhovující cenu.

VOLBA SPEDIČNÍ DOPRAVY


TYPY PŘEPRAVNÍCH SLUŽEB

  • Velká nabídka služeb
  • Garance nejnižší ceny
  • Dovoz zboží z USA do EU

NÁŠ INSTAGRAM

kontaktujte nás

Františka Krasla 465, Frýdek-Místek, Moravskoslezský, 73801, CZ

Dovoz, nebo koupě automobilu
+420 608 501 985

Registrace a homoligace automobilu
+420 608 374 202
Otevřete mapu