Typy přepravních služeb

Letecká přeprava

Tato služba se využívá především k přepravě zboží, které musí být mezinárodně rychle doručeno. Cenová relace je vyšší než u lodní přepravy. Pro více informací o této službě nám prosím zašlete email.

Lodní přeprava

Tato služba se využívá především k přepravě kontejnerů ať už plných nebo sběrných. Cenově je služba výhodnější pro přepravu objemného zboží. Pro více informací o této službě nám prosím zašlete email.

Pozemní přeprava

Tato služba se využívá především ke kamiónové přepravě na území EU. Je možné zasílát menší zboží nebo využít objem celého kamiónu či dodávky. Pro více informací o této službě nám prosím zašlete email.

Expresní přeprava

Tato služba se využívá především k doručení dokumentů a menších zásilek. Služba je vhodná k doručení ve stejný nebo následující pracovní den. Pro více informací o této službě nám prosím zašlete email.

Letecká a námořní doprava

Spediční oblast můžeme rozdělit na zprostředkování silniční nákladní dopravy, přepravy nadrozměrných nákladů, leteckou dopravu a námořní dopravu.

Při zajišťování letecké a námořní dopravy se již několik let můžeme plně spolehnout na partnerství se silnou nadnárodní společností s pobočkami na všech světových kontinentech. Tím Vám můžeme zajistit nejrychlejší spojení z a do každého mezinárodně uznaného zámořského přístavu. A přitom si můžeme dovolit Vám nabídnout velmi výhodné podmínky pro Vaši námořní přepravu. Mezi naše specializace patří mimo jiné i přeprava kontejnerů nebo přeprava automobilů. Máme zkušenosti s organizováním přepravy automobilů z USA do ČR či jiných oblastí.

Proč si vybrat nás

Spediční oblast můžeme rozdělit na zprostředkování silniční nákladní dopravy, přepravy nadrozměrných nákladů, leteckou dopravu a námořní dopravu.

Více informací

Cenu za provedení dopravy Vám stanovíme individuálně na základě Vaší poptávky a to s ohledem na to, zda se jedná o přepravu konvenčního zboží pomocí silniční nákladní přepravou, námořní či leteckou přepravu.
V součastné době nabízíme odtah v rámci celé Evropy. Máme možnost odtahu zárověn 3 automobilů najednou a nebo jiného moto. Doporučíme Vám také buď autorizovaný nebo neautorizovaný servis pro Váš automobil.
Spolupracujeme s námi vybranou společností která se nám v minulosti velmi osvědčila. Veškeré přepravované zboží je pojištěno až do částky 5 miliónu. Za příplatek je možno zboží přípojistit na Vámi vyhovující cenu.